top of page
1-foto (58).jpg

Nasza praktyka

W ciągu ostatnich 30 lat 80% wiedzy medycznej uległo zmianie. Zmiany te podyktowały tempo i kierunek rozwoju naszego gabinetu, który dziś jest w stanie zaoferować swoim pacjentom aktualne technologie i metody leczenia na wysokim, wyszukanym poziomie.
Od 30 lat śledzimy innowacje świata medycyny a najefektywniejsze z nich,

z pełną odpowiedzialnością, wykorzystujemy w praktyce. Łącząc wszystkie dziedziny stomatologii jesteśmy w stanie pomóc pacjentom nawet w najtrudniejszych przypadkach. W trosce o najwyższą jakość usług nasz personel od 30 lat stale podnosi swoje kwalifikacje czego efektem są liczne szkolenia i kursy w wielu krajach
na całym świecie.

O NAS: O nas

Nasz zespół

09-foto (80).jpg

Mirosław Szymonek

Lekarz dentysta - szef zespołu

Otwartość, wiedza i doświadczenie to atrybuty doktora Szymonka, którymi imponuje nie tylko pacjentom i asystentom ale również doświadczonym lekarzom. Specjalista, któremu swoje zdrowie powierzyło setki pacjentów.

08-foto (75).jpg

  Marta Kukuła-Błaszczyk

Lekarz stomatolog

Doktor Marta  to uosobienie optymizmu. Pewna ręka specjalisty a także nietuzinkowe podejście do każdego pacjenta na zawsze odmieniło podejście do leczenia nawet największych dentofobów. 

_7040002.JPG

Piotr Kukuła

Chirurg stomatolog

Rezydent kliniki w Bayernie, doświadczony w chirurgicznych zabiegach operacyjnych oraz implantologii. Swoją wiedzą i pewną ręką zyskał zaufanie wielu pacjentów, którym nie udało się pomóc standardowymi procedurami stomatologicznymi.

07-foto (71).jpg

Elżbieta Pieszczek

Higienistka, asystentka ortodontyczna,

koordynator ds. organizacji

Asystentka, której doświadczenie

w pracy z pacjentem ortodontycznym trudno przecenić. Uczestniczka wielu kursów oraz szkoleń, organizator pracy całego zespołu. Prawa ręka lekarza podczas procedur ortodontycznych.

07-foto n.jpg

Monika Bortnowska

Higienistka

Autorka jasnych i czystych uśmiechów naszych pacjentów,

od dwóch dekad niestrudzenie dba o ich właściwą higienę. Wiedza, doświadczenie i słoneczne usposobienie to mocny wkład w codzienną pracę zespołu.

05-foto (64).jpg

Marzanna Poznar

Asystentka implantologiczna, asystentka ortodontyczna

Niezastąpiona podczas zabiegów implantologicznych, chirurgicznych oraz endodontycznych.

Wielokrotna uczestniczka specjalistycznych kursów i szkoleń. Ceniona przez pacjentów i lekarzy za optymizm i profesjonalizm.

06-foto (68).jpg

Elżbieta Piątek

Higienistka, asystentka stomatologiczna

Pełne zaangażowanie, chęć doskonalenia się, precyzyjne identyfikowanie potrzeb zarówno pacjentów jak również lekarzy czynią z niej ważny punkt zespołu wnosząc dużo świeżości i zapału. 

01-foto (9).jpg

Renata Łozowska

Rejestratorka

Głos i twarz Gabinetu PSE, pierwsza linia kontaktu z pacjentami. Niestrudzona organizatorka pracy personelu, która obsługę pacjenta wnosi na wyższy poziom, właściwa osoba na właściwym miejscu.

02-foto (21).jpg

Łukasz Kościuk

koordynator ds. technicznych

Zapewnia bezpieczeństwo sieci i systemów będących częścią naszej placówki a także odpowiada za bezpieczny przepływ danych osobowych naszych pacjentów. Sprawdzony konsultant w sprawach marketingowych i technicznych.

O NAS: Zespół
bottom of page