top of page
Perfect Smile

Promocja na wybielanie gabinetowe!

Dołącz do programu i odbierz 700zł rabatu

To proste! Wystarczy, że zgłosisz się na bezpłatną wizytę kwalifikującą do zabiegu wybielania zębów metodą gabinetową, na której lekarz stomatolog sprawdzi brak przeciwwskazań i umówisz termin w przewidzianym dla promocji przedziale czasowym. Otrzymasz od nas rabat na kwotę 700zł od regularnej ceny zabiegu!!

Regulamin promocji

1. Promocja jest przeznaczona dla osób pełnoletnich i trwa od 02.02.2024r do wyczerpania materiałów promocyjnych.

2. W ramach Promocji można otrzymać rabat kwotowy w wysokości 700zł na zabieg wybielania zębów metodą gabinetową.

3. Warunkiem otrzymania wyżej wymienionego rabatu jest brak przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu wybielania zębów co stwierdza lekarz stomatolog na bezpłatnej wizycie kwalifikacyjnej w gabinecie PSE.

4. Zgłoszenia chęci odbycia wizyty kwalifikacyjnej można dokonywać telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego.

5. Terminy wizyt kwalifikacyjnych: 28.02-01.03, 06.03-08.03 i 03.04-05.04 w godzinach popołudniowych.

6. Po uzyskaniu pozytywnej opinii lekarza stomatologa na wizycie kwalifikacyjnej w wyżej wymienionych terminach przyjmowane będą zapisy na wykonanie zabiegu wybielania zębów z rabatem kwotowym w wysokości 700zł.

7. Terminy realizacji zarejestrowanych zapisów odbędą się w dostępnym terminie w przedziale czasowym od  02.04.2024r. do 30.08.2024r. 

8. Zabieg gabinetowego wybielania zębów dostępny w ramach powyższej promocji nie różni się pod względem użytych materiałów, technologii i czasów trwania od regularnie dostępnego wybielania gabinetowego przeprowadzanego w PSE.

9.  Na procedurę wybielania zębów metodą gabinetową składają się dwie wizyty. Na każdej z nich przeprowadzane są trzy sesje wybielające po 15min każda. Minimalny czas dzielący obie wizyty to 7 dni.

bottom of page